Project Manager (élelmiszeripar, termékfejlesztés, 2 nap hetente Somogy megyében

Project Manager / Élelmiszeripar / Termékfejlesztés / Heti 2 nap Somogy megye / Home office vagy Üllői iroda
Project manager (élelmiszeripar, termékfejlesztési projektek, 2 nap hetente Somogy megyében)

Feladataid az új pozícióban:
  • Termékfejlesztési és termékváltoztatási projektek koordinációja. Aktív támogatás a sales terület felé az új vagy változó termékek piacra vezetésének kivitelezésében.
  • Potenciális termékfejlesztési lehetőségek feltérképezése, a potenciális projektekhez kapcsolódó döntéshozatalhoz szükséges anyagok, kimutatások előkészítése
  • A projektek során akció terv kidolgozása, a projekt haladásának felügyelete, szükség estén korrekciós intézkedések végrehajtása a projekt folytatását illetően
  • Projekthez kapcsolódó üzleti tervezés
  • A projektek során szoros együttműködés a termékfejlesztési, gyártási részleg kollégáival
  • Külföldi tagvállalatok bevonása a projektekbe, velük való folyamatos kapcsolattartás
  • Javaslattétel a projektek hatékonyságával kapcsolatos fejlesztésekre
  • Proaktív termék ötletek gyűjtése (piac kutatások, konkurencia, kiállítások)

Mire van szükséged a sikerhez:
  • Utazási hajlandóság (heti 2 nap munkavégzés Somogy megyei gyáregységben, valamint felmerülhetnek évente pár alkalommal pár napos külföldi utak – cégen belüli szervezeti egységek látogatása). A gyárban történő munkanapok során a cég biztosít szállás lehetőséget. A fennmaradó heti munkanapok vagy Home Office-ban vagy az Üllői központi irodában tölthetőek.
  • Konkrét project management munkaköri tapasztalat (pl. projekt mérnökként, project managerként vagy projekt koordinátor pozíciókban) vagy más munkakörben erős fókusz volt projektek koordinációja (pl. fejlesztési, vagy beruházási projektek gyártásban)
  • Ideális esetben élelmiszeripari tapasztalat vagy élelmiszeripari végzettség
  • Aktív, kommunikációképes angol nyelvtudás (külföldi szervezeti egységekkel aktív szóbeli kommunikáció)

Mire számíthatsz partnerünktől
  • Lehetőség szakmai fejlődésre a project management területen, ha élelmiszeripari területen keresel új szakmai kihívást
  • Kreatív, sokoldalú munkakör
  • Innovatív, szakterületén piacvezető nemzetközi vállalat
  • Támogató, rugalmas és közvetlen munkahelyi légkör
  • Kötetlen munkaidő, rugalmasság
  • Széleskörű juttatások: cafeteria, 100% költségtérítés utazások és bejárás során, mobiltelefon, laptop, Somogy megyei gyári munkavégzésnél szállás lehetőség biztosítása, messzebbről érkező jelöltnél nyitottság céges autó biztosítására
Mit kell tenned most
Amennyiben érdekesnek találtad a lehetőséget, kattints a ‘jelentkezem’ gombra és küld el nekünk frissített önéletrajzod.

Iparág
Kereskedelem/FMCG
Hely
Somogy megye
Szakterület
Műszaki
Szám:
1184988
Closing date
21 Jun 2024

Beszéljen Dora Darai, a pozícióval foglalkozó szaktanácsadónkkal, akinek címe Budapest

Telefon: 06 70 412 2196